Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Пізнаємо світ краси і добра

Дата: 22.01.2018

Днями студенти Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, члени Центру духовно-національного відродження «Червона калина» взяли участь у відкритті персональної виставки «Далеке й близьке» молодого художника з міста  Калинівки Валентина Олексюка.

Волею долі  наш земляк опинився на о.Мальта, де працював реставратором. Спостерігаючи за екзотичною природою та морем, прогулюючись околицями острова, він натрапив на художню галерею, де проходила виставка мальтійської художниці. Саме ці події стали тією віхою, що сформували світогляд та мистецький потенціал Валентина Олексюка.

Нові сучасні технології малюнка, модерністські напрямки у мистецтві, знайшли своє відображення у творах, представлених на виставці.

Студентам продемонстровано цікаві роботи, які знайомлять із мальтійською природою, побутом, звичаями і наближають до рідної землі – України. Далеке і близьке стає знайомим і рідним.

А також юні цінителі прекрасного взяли участь у благодійній акції «Подаруй дітям добро», присвяченій ІV міжнародному пісенному фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями.

Усе це сприяло розумінню краси, реалізації добрих справ, милосердя сучасної молоді.