Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Новий рік уже на порозі…

Дата: 29.12.2017

З приємним, веселим та натхненним настроєм колектив та студенти Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій зустріли наближення Новорічних та Різдвяних свят.

Ніщо не може зрівнятися з новорічним святом, коли оживають казкові герої. Та що вже казати дітям, коли в дорослих це дійство викликає щиру посмішку та радість. Веселими іграми та розвагами студенти груп: 1-ТЖ, 1-ОВ, 2-ОВ, 2-ТЖ та 3-АМ-3 разом з викладачем Оксаною Борачук  привітали наймолодших та активних діток, а також їх батьків – працівників нашого коледжу. Жодна дитина не залишилася без солодких подарунків  та іграшків від профспілкової організації працівників  коледжу.

Новорічними подарунками привітала наших  вихованців  і  студентська профспілка.

Директор коледжу Володимир Антонович Керницький зі сцени яскраво прикрашеної  актової зали, підвів підсумки минулого року, поділився з колегами здобутками та напрацюваннями колективу, а також сердечно привітав усіх присутніх з наступаючими святами, побажав міцності духу і здоров’я, наснаги у Новому 2018 році та Божої благодаті.

Викладачів було відзначено подяками та грамотами директора коледжу за високі досягнення в науковій, творчій діяльності, а також за поширення позитивного іміджу коледжу під час проведення профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами.

Чуттєво та чарівно привітали улюблений педагогічний колектив учасники художньої самодіяльності. Святково вбрані, наче справжній вертеп, разом з Дідом Морозом та Снігуронькою заспівали різдвяних щедрівок.

Тож нехай у Новому 2018 році вдача і творчі успіхи завжди будуть вірними супутниками на шляху підкорення нових вершин. Бажаємо усім добра, любові, віри і милосердя. Хай панує мир в кожній родині, в кожному домі та Нашій Україні!

Щасливого Нового року і веселого Різдва Христового!