Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Участь студентів у «ЗимноКвест»

Дата: 29.12.2017

Напередодні новорічних свят студентська молодь Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій взяла участь  в історично-краєзнавчому квесті «ЗимноКвест», який проходив в межах реалізації обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на 2017-2020рр.

Організатори – Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації у співпраці з Громадською організацією «Впливові люди» мали за мету залучення студентської молоді до вивчення історії та культури Поділля.

Наш коледж блискуче представила команда - БЕМС ( Бойові, енергійні, мужні, сміливі) до складу якої  увійшли: Вдовик Володимир – гр. 2-Е, Жовтюк Антон – гр. 2-Е, Карпенко Святослав – гр. 3-Е та Левченко Ілля –
гр. 2-ТЖ.

Квест проходив на території Вінницького району, неподалік села Стрижавка. Учасники мали при собі групове та особисте спорядження, необхідне для проходження маршруту.

Студенти отримали незабутні враження та драйвові емоції, адже потрібно було блукати лісовими хащами, пробиратися крізь різноманітні перешкоди, слідкувати за часом, а найголовніше фотографуватися усім складом команди на контрольних пунктах, кожен з яких мав свою вартість у балах.

Ми горді за своїх студентів, адже вони протягом шести годин, самостійно впоралися з усіма завданнями та з швидкістю подолали дистанцію в двадцять чотири кілометри.

Корисний життєвий досвід, багато нових друзів, нова захоплююча діяльність, а також неймовірні краєвиди назавжди відбилися в пам’яті наших студентів.