Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Допомога бійцям АТО

Дата: 21.12.2017

Студентство Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій вкотре долучилося до благодійної акції, організованої волонтерською групою Вінницької міської ради.

За ініціативи студентського самоврядування та підтримки адміністрації коледжу було проведено  збір гуманітарного вантажу. З теплих речей закуплено 120 пар шкарпеток; з продуктів харчування – гречка, рис, горох, макарони, чай, кава, консервація і, звичайно, передноворічні смаколики: варення, мед, цукерки, печиво. Усього зібрано понад 30 пакунків.

Особливо трепетно студентки  відділення технології та організації виробництва підійшли до підготовки вітальних листівок. Важливо, щоб захисники хоч і далеко від дому, але відчули святковий настрій.

Відправлення чергової гуманітарної допомоги для українських захисників, які виконують бойові завдання в районі Донецького аеропорту, а також н.п. Мар’їнки, Красногорівки, Широкіного пройшло 20 грудня на Майдані Незалежності. Приємним для наших волонтерів став той факт, що їх роботу відзначив і мер міста Сергій Моргунов.