Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Подаруй дитині свято!

Дата: 19.12.2017

З наближенням новорічних свят кожен чекає дива та здійснення мрій, усі прагнуть тепла, родинного затишку та  найбільше його потребують діти, а особливо – позбавлені батьківського піклування.

Напередодні Дня святого Миколая у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшла благодійна акція «Подаруй тепло дитячому серцю» до якої долучились усі небайдужі: викладачі,  студентська профспілка і коледжанська молодь. Свій внесок зробили гуртківці науково-творчого об’єднання «Академія миловаріння» (керівник – Кротова Л.П.), виготовивши сувеніри з мила.

Щоб подарувати малятам частинку тепла та гарного настрою, дружня волонтерська родина навчального закладу разом з заступником директора з виховної роботи Наталією Любчак, викладачами Андрієм Терешко, Анатолієм Кожарко з доброчинним візитом завітала до дитячого будинку «Родинний дім», що знаходиться в смт. Вороновиця.

Студенти-волонтери влаштували справжнє свято з піснями, солодощами та  подарунками, наповнювали серця малечі радістю та теплом спілкування.

А найголовніше, дітки залюбки взяли участь у розважальній конкурсно-ігровій програмі «Пригоди у чарівному лісі». Адже до них завітали Святий Миколай та Снігуронька, а також казкові герої, з якими можна було жартувати, танцювати…

На думку нашої  студентської молоді, для того, щоб робити добро для дітей, не обов’язково мати фінансові статки. Адже дітлахи перед усім потребують привітного ставлення до себе.

Та найголовніша мета такого заходу – можливість подарувати вихованцям дитячого будинку трохи любові: поглядом, усмішкою, обіймами. Для дітей такі візити – це надія, хоч на мить вони стають щасливішими.