Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Японіє! Ти – диво!...

Дата: 14.12.2017

Студенти Вінницького коледжу НУХТ активно долучилися до святкування Днів Японії у Вінниці  і познайомилися з японською культурою у всіх її проявах: література, музика, мистецтво, спорт та організація бізнесу.

В галереї «Культура-ХХІ» студенти групи 1-ВХП спілкувались з Юрієм Карпенко – художником-керамістом, який створює посуд для чайної церемонії.

Прослухали цікаву і змістову лекцію «Чи може бути бюджетним туризм в Японії?», яку провела представник японсько-української асоціації у Києві.

Студенти групи 1-ТЖ разом з їх керівником Борачук О.А. відвідали виставку у краєзнавчому музеї, де отримали нові враження та незвичні емоції від побаченого: національного одягу – кімоно, японської фотографії та письма.

Привідкрити завісу унікальності країни вранішнього сонця змогла викладач культурології Валентина Лосовська  у культурологічному проекті «Хіна мацурі: свято дівчаток у стилі орігамі», що пройшов у читальній залі коледжу. Валентина Петрівна познайомила присутніх з візитівкою держави, з невичерпністю традицій, з японським характером та цікавими фактами дивовижної країни.

Приєднатись до витонченого та створити прекрасне власноруч студентки змогли, взявши участь у майстер-класі з орігамі. З допомогою викладача-методиста Центру народної творчості Людмили Заєць, дівчата навчились  створювати паперові квіти лотосу, паперові конверти в японському стилі та чудові прикраси для волосся із цвітом сакури.

Знайомитися з новою культурою – це завжди цікаво, весело та корисно, адже це розширює наш кругозір, надихає вчитися чомусь новому та рухатись лише вперед.