Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

ВК НУХТ демонструє перспективи...!

Дата: 27.11.2017

25 листопада Вінницький коледж Національного університету харчових технологій відчинив свої двері для учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл та професійно - технічних навчальних закладів.

Перед учнями та їх батьками  виступив директор коледжу Володимир Антонович Керницький, який проінформував присутніх щодо особливостей освітнього  процесу у навчальному закладі, закцентував увагу гостей на можливостях подальшого працевлаштування.

У першому корпусі коледжу гості побачили оснащення лабораторій та кабінетів автомеханічного відділення; ознайомились з будовою, комп’ютерною діагностикою та експлуатацією автомобіля.

Учасники гуртка з миловаріння, студенти спеціалізації «Виробництво жирів і жирозамінників» провели вражаючий майстер-клас «Виготовлення букетів з мила».

Шоколадними ласощами дивували гостей  студенти спеціалізаціїі «Виробництво харчової продукції», демонструючи майстер-клас «Шоколадний декор» з виготовлення оздоблень для кондитерських виробів.

Майбутні організатори виробництва  привернули увагу «Цікавою економікою». Бажаючі могли поглибити свої знання у сфері економіки та перевірити свій хист до подібної діяльності.

Викладачі та студенти відділення автоматизації та комп’ютерної техніки підготували для майбутніх абітурієнтів цілий ряд презентаційних робіт: майстер – клас з робототехніки, розробка веб – сайтів та програм «Година коду».

 Викладачі спеціалізації  «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» демонстрували роботу з демонтажу друкованої плати. 

Теплоенергетичне відділення презентувало моделі парового котла, теплообмінного апарату та модель «Розумного будинку».

Майбутні вступники!

Цікавтесь перспективами та вже зараз робіть правильний вибір!