Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Не погасити пам’яті вогонь…

Дата: 27.11.2017

Голодомор 1932-1933 років — геноцид українського народу, організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у1932–1933 роках шляхом створення штучного масового голоду, що призвів до багатомільйонних людських втрат.

Упродовж десятиліть масове вбивство людей штучним голодом не лише навмисно замовчувалося радянською владою, а й взагалі заборонялося про нього будь-де згадувати.

В рамках відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору у читальній залі бібліотеки коледжу проведено виховну годину-реквієм «Пам'ять серця».

Викладач суспільних дисциплін, кандидат історичних наук Людмила Романець розповіла слухачам про знищення українців як нації в умовах геноциду 1932-1933 років.

Студенти другого курсу читали пронизливі вірші, нагадували про сповнені жахіть сторінки минулого.

Усі присутні мали можливість переглянути документальний фільм «Великий злам», низку відеороликів зі спогадами очевидців про голодомор на теренах Вінниччини та ознайомитися із  тематичною виставкою книг, яку підготували працівники бібліотеки.

Захід закінчився хвилиною мовчання – хвилиною, що об’єднала усіх у скорботі за мільйонами безневинних жертв. Запалала поминальна свіча на столі та маленькі свічки – жаринки болю в руках студентів.

Пам'ять про те страшне лихоліття вічно житиме в наших серцях…