Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

МРІЙ! ТВОРИ! ДОСЯГАЙ!

Дата: 17.11.2017

Студентські будні найбезтурботніші, а свята найяскравіші. Саме студентське середовище завжди було творцем передових ідей, стояло у фарватері суспільно-політичних змін.

Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень. Зі студентства формується українська еліта.

З піснями та танцями, у веселій і дружній  атмосфері студенти Вінницького  коледжу Національного університету харчових технологій відзначили своє свято – День студента.

На початку урочистого концерту з вітальним словом звернувся до студентської молоді директор коледжу – Володимир Антонович Керницький.

Заступник директора з виховної роботи - Наталія Миколаївна Любчак та голова студентської профспілки - Вікторія Михайлівна Тертус провели церемонію нагородження кращих студентів: відмінників навчання, активістів громадського життя та художньої самодіяльності, а також тих, які досягли високих спортивних результатів – грамотами та подяками директора коледжу, а також солодкими подарунками.

Студентів вітали  різноманітними вокальними й хореографічними композиціями у виконанні учасників художньої самодіяльності коледжу.

Чудовим настроєм з усіма присутніми поділилася збірна команда коледжу КВК, довівши, що студенти є найвеселішою нацією в світі.

Також було названо переможців конкурсу «Дебют першокурсника». Ними стали студенти відділень: технології та організації виробництва та  теплоенергетичного. Почесне друге місце розділили між собою учасники автомеханічного відділення й автоматизації та КТ.

Юне студентство – це нове покоління українців, серця яких б’ються в одному ритмі, душі яких співають в унісон.

Ми щиро вітаємо молодь з  Днем студента!
МРІЙТЕ!  ТВОРІТЬ! ДОСЯГАЙТЕ!