Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Інтелектуальні ігри напередодні студентського свята…

Дата: 17.11.2017

Молода, але ерудована та енергійна команда студентів Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій вперше взяла участь у змаганнях інтелектуалів,  грі  «Що? Де? Коли?», яка проходила  у ресторані «Mont Blanc»  з ведучим телевізійної версії на каналі «1+1» Олександром  Андросовим.

У фіналі молодіжної ліги з гри «Що? Де? Коли?» брали участь 17 команд знавців, які змагались між собою.

Гра була розбита на три блоки по 12 раундів, з 10-хвилинними перервами між блоками. Після кожного запитання учасники мали лише хвилину для відповіді, а далі – передавали картки зі своїми варіантами асистенту ведучого.

Злагоджена команда «ВК НУХТ» до складу якої входять:  Вдовик Володимир (капітан), Шлінчук Анджеліка, Давидюк Ольга, Стукельман Павло, Шевченко Віктор, Нахімчук Андрій та Пугаченко В’ячеслав –  не розгубилась та гідно показала себе у кожному з трьох турів змагання.

Під час гри розкривається характер людини, її здатність до спілкування і дії в колективі. Наші учасники навчилися краще взаємодіяти, прислухатися до думки один одного, швидко приймати рішення.

Кожен член команди отримав іменний диплом молодіжної ліги «Що? Де? Коли? » з автографом знаного телеведучого, а що найголовніше –  неоціненний досвід і нагоду перевірити свої знання та інтуїцію.