Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Крізь призму історії…( до 100-річчя Української Народної Республіки)

Дата: 07.11.2017

У 2017 році виповнюється 100-річчя від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу ХХ століття. Ця доба була вершиною національно-визвольної боротьби, відродження української нації. Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху.

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності 2017-й проголошено Роком Української революції. У листопаді ми відзначаємо сторіччя з дня прийняття ІІІ Універсалу Центральної Ради та проголошення Української Народної Республіки.

З цієї нагоди викладачі циклової комісії суспільних дисциплін Романець Людмила та Клюка Юлія підготували і провели історико-правовий екскурс «Українська Народна Республіка: спроба державотворення». Студенти старших курсів мали можливість ознайомитись з науковою та періодичною літературою з цього питання, поглибити свої знання  із теми, порівняти різні підходи та виробити власну неупереджену точку зору на події української історії. Доповнили захід тематичний відеоряд та сповнені патріотизму пісні січових стрільців.

Жоден з присутніх не залишився байдужим, студенти висловили свої міркування щодо втрачених можливостей та прорахунків  Центральної Ради в питанні державотворення.