Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Вітаємо автомеханіків з професійним святом!

Дата: 27.10.2017

Наприкінці жовтня усі автомеханіки, дорожники та водії, відзначають - День автомобіліста та дорожника!

Непорушуючи традицій Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, студенти та викладачі автомеханічного відділення  завзято долучилися до пізнавальних заходів, що проходили упродовж місяця.

Велике коло слухачів зібралось у актовій залі коледжу, аби поспілкуватись з головою наглядової ради асоціації автошкіл Вінниччини – Солоненком П.Д. Наш гість переконливо пропагував безпеку руху на дорозі, а також запропонував оглянути транспортні засоби, надані автошколою «На Поділлі», чим заохотив наших студентів, пройти якісну підготовку водіння автомобіля.

Чудовим стимулом професійного місяця стала гра в футбол - «Козацькі розваги». Переможці змагань серед I-III курсів, групи: 1-АМ-2, 2-АМ-2 та 2-АМП провели товариський матч зі збірною командою викладачів, серед яких були: Скакун В. П., Андрущенко О. В.,  Фіяло М. О., Нахімчук О. М. та Осьмірко С. М..

Не залишилися поза увагою і студенти IV-го курсу. Серед них пройшов конкурс «Кращий за професією». Викладачі Масік О. М., Нахімчук О. М. та Ходзінський Ю. В. оцінювали знання майбутніх фахівців з тем: «Будова, технічна експлуатація і комп'ютерна діагностика автомобілів», «Основи технології ремонту автомобілів».

У номінації «Без 5 хвилин механік» почесне I місце зайняв студент групи 3-АМП Ковальчук Дмитро, II місце розділили між собою студенти груп 4-АМ-2 Григорук С. та 4-АМ-3 Звенигородський А.. Заслужене ІІІ місце посів студент групи 4-АМ-1 Сергійчук Я.

 Завідувачем відділення Скакуном В. П. та викладачем Ємельяновим Б. В. було проведено конкурс на знання правил з безпеки дорожнього руху серед студентів III-IVкурсів. Дружня команда студентів групи 2-АМП на чолі з капітаном Боровським А. виборола І місце. Вагоме ІІ та ІІІ місце зайняли команди груп 4-АМ-3 та  4-АМ-1.

На завершення, першокурсники автомеханічного відділення запросили усіх бажаючих  до себе на звітний концерт, де розважали веселими жартами, піснями і танцями. Святковий концерт, став заключним етапом конкурсу «Дебют першокурсника».

Директор коледжу Керницький В.А. висловив найщиріші вітання з нагоди професійного свята та разом з завідувачем відділення - Скакуном В. П., головою наглядової ради асоціації автошкіл Вінниччини – Солоненком П. Д. нагородили найактивніших студентів почесними грамотами та подяками. А сюрпризом для усіх присутніх стало вручення подарункового сертифікату безкоштовного навчання на курсах підготовки водіїв категорії С та С1 від автошколи «На Поділлі» студенту групи 3-АМ-3 Задовському Олександру.

Щиро вітаємо увесь колектив автомеханічного відділення та усіх автолюбителів з професійним святом — Днем автомобіліста і дорожника!

Бажаємо успіхів, добробуту, нових трудових здобутків, процвітання  та благополуччя усьому викладацько-студентському  колективу автомеханічного відділення!

Нехай висока кваліфікація наших фахівців в майбутньому дасть можливість покращити роботу автомобільного транспорту держави!