Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Знову вітаємо Веселий ярмарок!

Дата: 17.10.2017

Цього року видалася запашна, різнобарвна та щедра осінь. Прийшла - не сама, а з повними міхами урожаю, якими хочеться поділитися.

Напередодні ряду жовтневих свят: Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Захисника України, Дня українського козацтва в Вінницькому коледжі Національного університету  харчових технологій пройшов традиційний осінній «Веселий ярмарок». Учасники заходу поринули в атмосферу свята, веселощів, гарного настрою і проявили комерційну хватку.

У фойє відчувався тонкий аромат осінніх квітів та свіжої випічки. Ярмарок проводився у стилі кращих українських традицій.

Чимось особливим запам’ятались студенти з кожного відділення. Вражали різноманітність та широкий асортимент страв. Столи вгиналися від виробів та частувань власного приготування: вареники, канапки з салом, борщ, млинці, різноманітні хлібобулочні вироби, фруктово-овочеві композиції. Та звісно, який ярмарок без горіхів, гарбуза, часнику та меду?

Студенти спеціалізації «Виробництво харчової продукції» здивували творчим оформленням солодких виробів та оригінальним підходом до подачі страв.

Молоді господарі і господарочки вміло презентували свої гостинці, зазиваючи ярмаркових до себе українськими піснями, віршами, скоромовками та вдалими жартами.

Купувати було весело, а куштувати – смачно. Ціни ставили доступні, аби  якомога більше зібрати коштів.  Директор коледжу Володимир Керницький, першим спробував щедрі осінні дарунки. Не відставали в активному розпродажі  викладачі та й самі студенти.

Особливого колориту нашому святу надали українські  символи та обереги: калина, вишиті рушники, сніпки, які вже стали невід’ємним атрибутом святкового ярмарку.

Велика родина коледжу згуртувалася заради доброї справи. Всі зібрані під час ярмарку кошти, підуть упродовж року на різні благодійні заходи. Та водночас ми отримали величезне задоволення від жвавого спілкування один з одним та смачних страв.

На завершення щиро бажаємо, щоб було що продавати і за що купувати. Щоб родила щедро нива, щоб у хаті все як слід. Щоб довіку був щасливий український славний рід!