Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Творча співпраця молодіжних організацій

Дата: 11.10.2017

З 17.09.2017р. по 27.09.2017р. представники Вінницької Молодіжної ради брали активну участь у міжнародному проекті «Молодіжна Академія Комунікації». Проект реалізувався Польсько-українським інститутом допомоги та розвитку, представництвом Польсько-української палати під патронатом Почесного консула України у м.Тарнові (Республіка Польща)

У рамках проекту члени Молодіжної ради, а саме 22 студенти Вінницьких вищих навчальних закладів, були запрошені до м.Тарнова для налагодження співпраці з молодіжними організаціями та участі у спільних громадських заходах.

Зважаючи на активну участь студентів нашого навчального закладу в діяльності Вінницької Молодіжної ради та громадському житті міста, у поїздку було запрошено студента 2-го курсу автомеханічного відділення, члена студентського самоврядування  Осьмірка Сергія, який гідно презентував рідний коледж і місто. Студентами проводились різноманітні майстер-класи для польської молоді. Яскраво був проведений український вечір, на якому співали українські пісні і проводили майстер-клас з приготування національних страв, якими потім і частували присутніх.

Під час зустрічі з консулом України у м. Тарнові наші студенти розказували про своє чарівне місто, про життя і навчання молоді.

Незабутньою залишилася  поїздка до Кракова, під час якої студенти побували у історичних місцях міста та  дізнались про історію старовинного польського міста.

Це був чудовий  та з користю проведений час!