Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

День знань – свято науки, мудрості, доброти і людяності!

Дата: 04.09.2017

Теплий, ясний та погожий вересневий  ранок  сприяв святковому настрою.

До дружньої родини Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій вливається нова хвиля першокурсників, 370 вчорашніх абітурієнтів переступили поріг дитинства та зазирають у юність. Енергійних, сповнених сил студентів, видавав стривожений, хоч і щасливий погляд у майбутнє.

Урочисті збори з нагоди 26-ої річниці Незалежності України та Свята знань відкрито державним гімном України.

Вітальну промову висловив  директор коледжу, Відмінник освіти України –  Керницький Володимир Антонович та за традицією, вручив студентам першого курсу «символічний студентський квиток» і «ключ до знань».

Урочистою  посвятою першокурсників у студенти коледжу –  відкрито  2017-2018 навчальний рік.

Члени студентської ради: Матвієнко Іван, Нетривожко Каріна, Давидюк Ольга, Соловйов Олександр побажали своїм друзям гарних оцінок, впевнених кроків до поставленої мети, а також зберігати та примножувати славні традиції  нашого коледжу.

Приймаючи високе звання студента ВК НУХТ, новачки зі словами подяки та з  усією серйозністю пообіцяли: ні словом ні помислом не принизити честь студентської сім’ї, у яку вступають, дотримуватися Правил внутрішнього розпорядку і звичайно, не втрачати можливості пізнавати більше й засвоювати безцінний досвід.

Учасники художньої самодіяльності розважали гостей свята вокально-хореографічними композиціями.

«Перший дзвінок» закликав студентів на виховну годину «Європа – наш цивілізаційний вибір», підготовлену викладачем суспільних дисциплін Клюкою Юлією Петрівною.

У такий урочистий день не забули й про тих, хто ціною власного життя виборював мир у нашій країні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО.

Святково-урочистий захід підійшов до завершення та Свято Знань не закінчується, адже у стінах рідного коледжу воно триватиме весь навчальний рік.