Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Волонтерський десант у Прибузьку школу-інтернат!

Дата: 09.06.2017

Із благочинною місією до особливих діток Прибузької спеціалізованої школи-інтернату завітали  представники студентського самоврядування, студентської профспілки та керівництва Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій.

Вихованці з нетерпінням чекали на гостей. На зустрічі були присутні учні 1-10-х класів, де кожен отримав подарунок до вподоби.

Кошти студенти збирали протягом місячника екологічного виховання та людської толерантності. У рамках акції  «Подаруй тепло дитячому серцю» було зібрано близько 3000 грн., які  спрямували на необхідні та бажані для вихованців інтернату речі.

Волонтери порадували дітей солодощами, фруктами, канцелярським приладдям, пляжним взуттям, декоративними прикрасами для волосся та  м’якими іграшками. Одяг, взуття, книги та настільні ігри теж знайшли своїх нових власників.

Ніхто не залишився без уваги і приємних спогадів.

Студенти-активісти подарували частинку тепла свого серця вихованцям школи-інтернату, а в замін отримали слова подяки та ясні посмішки  діток…