Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

У Європу – з Україною в серці!

Дата: 22.05.2017

Проведення виховних заходів у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій, з нагоди Дня Європи, є важливим кроком у зміцненні самоідентифікації студентів як європейців.

На засіданні гуртка «Євроклуб», першокурсники разом з  викладачем суспільних дисциплін Юлією Клюкою відправились у віртуальну подорож країнами Європи. Студенти, які побували за кордоном, з захопленням ділилися враженням від побаченого в Польщі, Чехії та Греції. Члени гуртка брали участь в бліц-вікторині «Європа - наш дім». Перемогу отримала команда студентів автомеханічного відділення.

У невимушеній та дружній атмосфері пройшов  захід, присвячений Дню Європи, що підготували викладачі іноземної мови. Глядачі та учасники поринули у багатогранну культуру Великої Британії. Англійською мовою студенти виконували пісні популярних британських музикантів, читали вірші відомих поетів. Урочистою частиною дійства стало нагородження студентів-переможців VII Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч-2016», серед яких: 2–золотих, 4– срібних та 5–бронзових призерів.

Активно для наших студентів, пройшло святкування Дня Європи у центрі міста. Талановита та творча молодь в черговий раз долучилася до Всеукраїнського фестивалю "Вінницька студентська весна 2017". Справжньою візитівкою коледжу стали яскраві виступи учасників художньої самодіяльності: вокального народного гурту «Мрія»,  гурту патріотичної пісні «Єдність» та ансамблю народного танцю «Юність».

На Європейській площі колектив ВК НУХТ приєднався до флешмобу «Україна - це Європа», а також презентував свій навчальний заклад  на виставці «Європейська освіта в Україні».

Щоб  рухатись  уперед – потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію та найголовніше – наше спільне майбутнє!