Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

День вишиванки у коледжі!

Дата: 19.05.2017

Студенти та педагогічний колектив Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій долучилися до Всеукраїнського дня вишиванки, який відзначається щороку у третій четвер травня.

Упродовж дня у  навчальному закладі проходили заходи, що популяризували  українську культуру і традиції.

Вражаючим для усіх студентів став конкурс на кращу вишиванку. Око милували як автентичні так і більш стилізовані вишиті сорочки; зустрічалися вироби ручної праці та машинного виробництва, але кожна вишиванка вражала своєю оригінальністю та власною історією.

За результатами журі відзначено національний одяг студентів: Кушниренко Марини (гр.1-ОВ) та Янковського Євгенія (гр.1-ОК-2), які отримали в подарунок від студентської профспілкової організації  сертифікати на відвідування льодового клубу та аквапарку. За цілісність образу та  сучасну стилістику, солодкі подарунки отримали Сухова Діана (гр. 1-АП),  Борух Дмитро (гр.1-ОВ).

Групи 1-ОВ та 2-АМ-1 відзначено Подяками адміністрації коледжу за збереження, вшанування, пропаганду українських традицій з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки.

На завершення усі учасники навчального-виховного процесу, вбрані в національний одяг – вишиванку, взяли участь у патріотичному  флешмобі.