Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Жива пам’ять Перемоги...

Дата: 15.05.2017

На початку травня студенти та викладачі Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій  вшановували подвиг переможців нацизму в Другій світовій війні, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, адже Україна разом зі світом відзначала День пам’яті та примирення і 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Викладачі циклової комісії суспільних дисциплін Людмила Романець та Юлія Клюка організували студентську конференцію «Війна і міф: невідома Друга світова війна». Учасники заходу торкнулися складного і болючого питання – розвінчання історичних міфів, що склалися довкола цієї трагедії, а саме: Катинської справи, ролі пакту Молотова-Ріббентропа  на початку війни, радянсько-німецької «співпраці» у поділі Польщі, проблеми колабораціонізму, співвідношення українських та російських військових формувань у складі вермахту, реального патріотизму тощо.

Змістовні доповіді та презентації студентів 1 та 2 курсів: Цюпія Богдана, Сухової Діани, Розпутняк Максима, Лесик Вікторії, Ткач Руслани, Захарії Сергія, Купчука Віталія, Бевза Дениса розкрили ці суперечливі питання і не залишили байдужим жодного з присутніх.

Студенти груп 1-РА, 1-ОК-1, 1-Т, 1-ТЖ під керівництвом Романець Л.М. здійснили екскурсію до «Історико-меморіального комплексу  пам’яті жертв фашизму», що знаходиться у смт. Стрижавка. Молодь  ознайомилася з історією виникнення засекреченого німецького об’єкту –  ставкою Гітлера «Вервольф», становищем населення області в часи нацистської окупації, а також дізналися про долю військовополонених.