Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Молодь за безпечну працю!...

Дата: 28.04.2017

Найвищі цінності суспільства – це людина, її життя, здоров'я, недоторканість та безпека.

До Всесвітнього дня охорони праці у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшли пізнавальні заходи під гаслом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Викладачами Ларисою Мусієнко, Юлією Коробчинською та Аллою Кулібабою  організовано екскурсію зі  студентами  груп 3-Е-1, 3-Е-2, 2-АМП до Вищого професійного пожежного училища ЛДУ БЖД. Студенти мали можливість познайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, способи гасіння пожеж та транспорту спеціального призначення. Капітан служби цивільного захисту Максим Голота звернув увагу студентів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, познайомив з технікою та устаткуванням.

Студентка групи 3-ТЖ Ірина Ловцова взяла участь в обласній олімпіаді з охорони праці, що відбулася  на базі Вінницького  коледжу будівництва і архітектури  КНУБА та зайняла III призове місце, керівник –  викладач Алла Дехтюк.

Важливим доповненням пізнавальних заходів було проведення вікторини серед студентів третього курсу на тему: «Кращий знавець охорони праці», ініційовану та підготовлену викладачем Ларисою Мусієнко. Мета заходу – виховання відповідального відношення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих людей, розвиток творчих здібностей та ерудиції, привернення уваги до проблем безпеки праці. Компетентним жюрі визнано кращих  знавців  охорони праці – Костянтина Федчишина (група 2-АМП)  та Івана Матвієнко(гр. 3-Е-1)