Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Формуємо екологічну свідомість – разом!

Дата: 28.04.2017

Щороку студенти Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, під керівництвом викладачів природничих дисциплін Борачук Л.Д. та Борачук О.А., беруть активну участь у місячнику екологічного виховання та людської толерантності. Адже це чудовий привід вкотре задуматися над проблемами співіснування людини і навколишнього середовища.

Так, у рамках проекту «Погляд у світ», проведено фотовиставку студентських робіт у трьох номінаціях:  «І в цих очах теж є душа…» (зворушливі світлини наших менших друзів), «Цей прекрасний світ…» (краєвиди Поділля), «Людина – мачуха природи» (згубний вплив людини на природу).

Юнаки та дівчата, котрі захоплються фотографією, презентували роботи  у яких висвітлено неординарне  бачення краси природи та світу тварин.

Креативністю та практичністю вразила виставка студентських робіт з вторинної сировини  «Мистецтво і сміття».  Різноманітність виробів вражала усіх: жіночі прикраси, підставки для чашок, годинник з диску, пенали для ручок та багато усього іншого.

Частину виробів було продано  на благодійному аукціоні, що проходив у рамках акції «Подаруй тепло дитячому серцю». Студенти та викладачі визначали їх  символічну вартість від 15 до 50 гривень, але деякі роботи було придбано і за 150 гривень. Аукціонні лоти – справжні витвори мистецтва, що вражали професійним виконанням та енергією позитиву, яку вони випромінювали.

Весела та дружня атмосфера чергувалась з запеклими торгами…

Кошти від аукціону близько 3000 тисяч гривень, спрямовані на необхідні речі та подарунки вихованцям Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.

Корисною та пізнавальною для студентів стала зустріч з провідними бібліографами Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва – Людмилою Цибою та Лілією Зарьою. Виховна година на тему «Краплина води – цінніша за діамант» спрямувала молодь замислитись над тим, наскільки правильно людство використовує природні ресурси.

Стійкий розвиток суспільства все більше стримується глобальними екологічними проблемами. Тому варто виховувати культуру взаємодії людини з природою, аби запобігти страшних катаклізмів.