Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Здоровому – все здорово!

Дата: 11.04.2017

До Всесвітнього дня здоров’я у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій  пройшла акція «Здоровим бути модно!»

Задля зміцнення здорового духу та підвищення фізичної культури викладачі фізичного виховання влаштували цікаві спортивні заходи.

Зокрема, серед студентів 1- 3 курсів – змагання з перетягування канату. Впевнену перемогу отримала група 2-Е-1.

1 та 2 курси взяли участь в змаганні з шахів. Справжній майстер-клас продемонстрував учасник чемпіонату України серед юнаків – Химич Микола(група 1-АМ-1), який має 1-й розряд з гри в шахи.

У напруженому змаганні відкритої першості коледжу з настільного тенісу переміг Доценко Олександр (група 3-Е-1).

Викладач фізичного виховання – Расторгуєва Наталія провела спортивно - масову  руханку на свіжому повітрі «Без руху – немає життя», у якому залюбки взяло участь понад 60 студентів.

Разом з працівником бібліотеки – Сурковою Людмилою, студенти обговорили основні складові здорового способу життя на  виховній годині «Що я маю знати, щоб зберегти здоров’я», що проходила у читальній залі бібліотеки гуртожитку.

З ініціативи практичного психолога – Стахової Діани, у гуртожитку  пройшла пізнавально-профілактична лекція з переглядом презентації «Обачна поведінка – запорука життя і здоров’я» за участю завідувача «Клініки дружньої до молоді» Медяною Іриною.

Приємно здивувало усіх заняття з йоги «Як бути здоровим та красивим» під керівництвом викладача економічних дисциплін Кукурудзяк Лесі.

Такими різноманітними виховними заходами ми вже вкотре мотивуємо студентів на ведення здорового способу життя. Молоді люди вчаться правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним.