Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Дбаючи про чистоту довкілля – збережемо здоров’я!

Дата: 11.04.2017

Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнівів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я. Саме тому, підвищення екологічної свідомості студентської молоді, є запорукою сталого розвитку суспільства.

Вже стало  доброю традицією для студентів та працівників Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій з настанням весни долучатися до благоустрою рідного міста.

49 студентів 2-го та 3-го курсів під керівництвом викладачів: Килимника М.В., Осьмірка С.М., Лисій Р.І., Каковкіна С.В, Романова С.П. приєдналися до акції з санітарного очищення території міста «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля», що вкотре проводилася за ініціативи виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Зусиллями студентів прибрано територію від заправної станції «ОККО» до зупинки вулиці Ясна – уздовж залізничного полотна.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України, 5 та 6 квітня в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції  «За  чисте  довкілля» – 158 студентів, 32 викладачі, а також співробітники ВК НУХТ вийшли на суботник. Були приведені у належний стан: навчальні аудиторії, майстерні, лабораторії,  а також прилеглі до корпусів коледжу території.

Тож станьмо розумними господарями на своїй землі! Пам’ятаймо, що забруднене довкілля, як ланцюгова реакція, може призвести до погіршення екологічної ситуації, та як наслідок – нашого здоров’я!