Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Крок до майбутньої професії…

Дата: 05.04.2017

На традиційному ярмарку вакансій, який пройшов у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій, роботодавці активно запрошували, закликали та зацікавлювали студентів різноманітними «бонусними програмами».

Кожному з представників підприємств ( а цього разу їх було понад 15) надали можливість особисто презентувати сферу діяльності, досвід роботи, умови працевлаштування та, звісно, розмір заробітної плати, що чи не найбільше зацікавило молодь. Серед роботодавців були ПАТ «Вінницький ОЖК», ДП «45 експерементальний завод», ВКФ «Нічлава», «АТП Кривешко», «Концерн Хлібпром», «Беркут-транс», «Приват-банк», «Вінниччина-Авто», «Медікюр-Ніссан», «Автоінвестстрой» та інші.

Провідні фахівці підприємств Вінниччини, де проходили технологічну практику студенти, зазначили, що охоче приймуть на роботу випускників, оскільки задоволені знаннями та навиками наших вихованців.

Випускник коледжу, а нині заступник керівника одного з підрозділів ПАТ «Вінницький ОЖК» Ярослав Белінський повідомив, що 135 із 900 працівників їхнього комбінату – це колишні студенти навчального закладу. Директор ДП «45 експериментальний завод» Володимир Футей наголосив, що при запуску нової виробничої лінії їхнє підприємство потребуватиме понад 2500 «новобранців». Костянтин Река, адміністратор мережі ресторанів «Терра-Маре», зацікавлював молодь кар’єрним зростанням та молодою командою закладу. ТОВ “Медікор-Ніссан» та «Бош-сервіс» зацікавлювали високими заробітками та можливістю суміщати подальше навчання у вишах із роботою на їхніх підприємствах.

Цікавими й корисними для усіх були виступи інших гостей цього заходу.

Директор коледжу Володимир Керницький зазначив наскільки актуальними є на ринку праці  спеціальності, за якими проводиться навчання, а з технологією пошуку роботи ознайомила Тетяна Баланюк – начальник відділу Лівобережного центру зайнятості 

Чи корисні для молоді такі зустрічі та чи бачать вони від того майбутню перспективу? Мабуть, що так. Студентка Олександра, яка навчається на автомеханічному  відділенні,зацікавилася умовами роботи у «Медікор-Ніссан». Іван Дудник із Шаргородського району двічі проходив практику на ВКФ «Ніч-лава» і залишився задоволений умовами праці, стосунками у колективі та оплатою самої практики, а отримавши на руки диплом, планує працевлаштуватися до «рідного» підприємства.