Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Чергова перемога юних програмістів!

Дата: 30.03.2017

Другий рік поспіль студентські команди Вінницького коледжу НУХТ виборюють першість серед коледжів у першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Цей етап є 1/8 фіналу International Collegiate Programming Contest, він відбувся 25 березня у 35 базових університетах держави, участь у ньому взяли більше мільйона студентів по всьому світу. Завдяки перемозі наша команда отримала право представляти область на другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед команд коледжів України у вересні 2017 року, що пройде у Тернополі.

Попит на програмістів з кожним роком стає все більшим і більшим в усьому світі. Ця інтелектуальна високооплачувана та цікава робота приваблює багатьох молодих людей, а IT зацікавлені, щоб поповнити свої ряди розумною і талановитою молоддю. Отже не дивно, що найпопулярнішою міжнародною студентською олімпіадою є саме студентська першість з програмування IСРС (International Collegiate Programming Contest), яка проводиться під егідою Всесвітньої комп’ютерної асоціації АСМ (Association for Computer Machinery) у 41-й раз.

АСМ-ІСРС вимагає від студентів і високопрофесійних навичок у царині математики, алгоритмізації та програмування, і володіння мистецтвом складання у стислі терміни та у стресових умовах змагань різноманітних складних алгоритмів, і вміння злагоджено та узгоджено працювати у команді. Адже кожній команді з трьох студентів надається лише один комп’ютер, що вимагає від студентів надзвичайно узгодженої командної роботи.

Наша команда VC NUFT_OK1_2017 у складі Олексія Носова (гр. 4-ОК2), Максима Скоцького (гр. 4-ОК2), Едуарда Бабецького (гр. 2-ОК2) виборола перше місце, а команда VC NUFT_OK_2_2017 у складі Олександра Бабія (гр. 3-ОК1), Романа Мельниченка (гр. 2-ОК2), Михайла Лаврова (гр. 3-ОК2) - третє місце по Вінницькій області. Тренерами обох команд були викладачі спецдисциплін Руслан Тичук та Галина Кривобока.