Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Цікаво й пізнавально пройшов День відкритих дверей у коледжі!…

Дата: 22.03.2017

18 березня у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшов День відкритих дверей.

Близько 300 учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл Вінниччини та інших областей, а також їх батьки завітали до коледжу, щоб ознайомитися зі специфікою роботи нашого навчального закладу.

Символічні двері коледжу відчинилися для тих, хто виявив бажання отримати розширену та поглиблену інформацію про історію коледжу та про його сучасне життя.

Директор коледжу - Керницький Володимир Антонович змістовно ознайомив гостей з пріоритетними напрямками розвитку навчального закладу, організацією навчально-виховного процесу, роботою підготовчих курсів та ступеневою освітою.

Студентський актив відділень зацікавив учнів-випускників інформаційно - показовою презентацією спеціальностей; звернув увагу присутніх на розмаїття студентського життя: роботу предметних гуртків, художньої самодіяльності, спортивних секцій… ».

Справжнім кулінарним ноу-хау вразили наших гостей студенти спеціальності «Харчові технології».

У фойє ІІ корпусу пройшов майстер-клас «Molecular gastronomy», де кожен бажаючий міг приготувати страви молекулярної кухні: равіолі з яблука, апельсинові спагеті, перлини з чорної смородини.

Майстер-класи «Основи кремової майстерності», «Оздоблення кондитерських виробів з мастики» познайомили гостей з технологією виготовлення оздоблюючих елементів для борошняних кондитерських виробів.

Ті, кого зацікавила спеціальність «Комп’ютерна  інженерія», спробували свої сили у розробці веб – сайту та написанні програм.

Макети теплотехнічного обладнання, робочі моделі приладів автоматики й електротехнічних установок показали актуальність та  важливість таких професій як: теплотехнік, електромеханік, електрик.

Майбутніх абітурієнтів автомеханічного відділення, викладачі спецдисциплін переконливо ознайомили з будовою, комп’ютерною діагностикою та експлуатацією автомобіля.

Якісна освіта та можливість духовного зростання – основний постулат коледжу, а отже маємо надію, що кожен випускник школи зробить для себе правильний вибір і поповнить велику родину ВК НУХТ.