Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Іван Богун – видатна постать Поділля

Дата: 22.02.2017

18 лютого нинішнього року оголошені результати історико-краєзнавчого конкурсу «Вінниччина: славетні та визначні сторінки історії»,  який проходив серед учнівської та студентської молоді з ініціативи Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського та Вінницької академії неперервної освіти.

Підведення підсумків і нагородження переможців конкурсу відбулося на базі педагогічного університету.

Краєзнавча робота студентки нашого коледжу Діани Осіпенко (навчається на другому курсі за спеціальністю «Організація виробництва»)  на тему: «Роль Кальницького (Вінницького)  полковника Івана Богуна в Національно-визвольній війні українського народу» посіла третє місце у номінації «Видатні постаті Поділля».

Студентка нагороджена  грамотою оргкомітету, а її науковий керівник, викладач суспільних дисциплін Л.М. Романець – подякою за активну роботу з національно-патріотичного виховання, популяризацію досліджень історії рідного краю та підготовку переможця конкурсу.