Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Обереги та подарунки – для військових АТО

Дата: 26.12.2016

У цей чудовий передріздвяний час святковий настрій та піднесені емоції мають панувати в кожному серці.

Новий Рік і Різдво Христове… Хтось святкуватиме його в теплі з родиною, а хтось – зі зброєю на фронті.

Щоб захисники-земляки (бійці – вінничани в/ч 3008 полку Національної гвардії України) в ці новорічні дні відчули тепло наших сердець та рідних домівок, дружна родина Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій  долучилась до благодійної акції  «Подільський Новорічний десант».

Захід  ініційований  Вінницькою громадською організацією «За твоє життя» та за підтримки Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.

На схід України, в Луганську область, зібрано яскраві та креативні, власноруч зроблені, листівки-привітання, в яких висловлено  щирі слова вдячності бійцям за їхній великий подвиг та захист кордонів України.

А ще, аби урізноманітнити святкове меню та порадувати захисників під час новорічних свят, студентами, їхніми батьками, а також викладачами  зібрано близько 40 пакунків з різноманітними продуктами харчування: салом, часником, цибулею, крупами, різноманітними видами домашньої консервації, печивом, солодощами, чаєм…

Допомога військовим АТО – це тема, яка об’єднує і хвилює сьогодні мільйони українців. Вінницький коледж НУХТ не може залишатися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні. Адже наше головне завдання –  готувати не тільки висококваліфіковані кадри, але  й на засадах гуманності й патріотизму виховувати справжнього громадянина та патріота своєї держави.

Ми віримо у  Вас, наші захисники! Ми віримо в перемогу!