Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Допитливий мандрівник

Дата: 26.12.2016

Допитливим мандрівником у своєму есе «The Curious Wanderer» став першокурсник автомеханічного відділення нашого коледжу Сергій Осьмірко. Він взяв участь у конкурсі на краще есе англійською мовою «English Around Me», що проводився інформаційно-ресурсним центром «Window on America» при Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені К.А. Тімірязева, та став переможцем спеціальної номінації.

У своєму творі Сергій протягом року, що проголошений Президентом України роком англійської мови, здійснює захоплюючу мандрівку англомовними країнами світу, описуючи можливості людини, яка володіє англійською мовою. Він переконує читача в необхідності вивчення англійської мови – мови міжнародного спілкування і доводить, що це цікаво, корисно, та необхідно сучасній людині.

За високий рівень виконаної роботи Сергій отримав сертифікат і цінний подарунок від організаторів конкурсу. А під час її презентації підтвердив своє серйозне розуміння важливості володінням іноземною мовою як одним із компонентів професійної діяльності фахівців будь-якого профілю.