Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Через правову освіту –  до правової держави!

Дата: 20.12.2016

У рамках Всеукраїнського тижня права у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшли заходи, що сприяють підвищенню рівня правової освіти та правового виховання студентів, це: брейн-ринг, конкурс презентацій, зустріч з працівником правоохоронних органів тощо.

Цікавими та пізнавальними  для усіх учасників навчально-виховного  процесу були радіогазета «Права людини: історія виникнення», що звучала на перервах та консультативний куточок «Юридичний вісник», розміщений у фойє ІІ корпусу.

Протягом тижня у всіх групах проведено години спілкування на правову тематику.

Під час конкурсу  презентацій «Право і закон», студенти других курсів розглянули актуальні питання правової допомоги. Найактивніших знавців відзначено сувенірами.

Особливу  зацікавленість  у  першокурсників викликала зустріч з  старшим   інспектором Вінницького відділу поліції  ГУНП м. Вінниці Сергієм Менюком, який провів змістовну  лекцію-бесіду з питань  правового  виховання   та розповів   про адміністративну, кримінальну відповідальність    неповнолітніх.

Логічним завершенням  тижня  став правовий брейн-ринг  «На терезах Феміди».  У ході змагань учасники показали доволі високий рівень знань у галузі права.

Тиждень правових знань пройшов змістовно, пізнавально та динамічно.

Молодь не просто з користю провела час, а й усвідомила, що  важливими умовами існування демократичного суспільства є правова освіченість громадян та повага до закону.