Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

У коледжі пройшов День відкритих дверей

Дата: 28.11.2016

26 листопада у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшов День відкритих дверей.

Такий цікавий та надзвичайно корисний захід, який у навчальному закладі проводиться уже традиційно, - є вичерпним першоджерелом інформації для учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів.

У рамках офіційної частини заходу перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор коледжу Володимир Антонович Керницький, який  ознайомив гостей з пріоритетними напрямками розвитку навчального закладу; надав ґрунтовну інформацію щодо організації навчального процесу, умов вступу, роботи підготовчих курсів та ступеневу освіту.

Студентський актив відділень творчо представив інформаційно-показову презентацію спеціальностей.

Справжній ярмарок  розгорнувся у фойє ІІ корпусу, де понад 200 учнів потрапили у вир захоплюючих майстер-класів та яскравих професійних композицій.

Дехто милувався азами обробки мила під час майстер-класу – карвінг по милу, що виконували члени студентського науково-творчого товариства «Академія миловаріння»;  інші – захопились  «Art  of   Food:  Pancakes», який проводили студенти спеціальності «Харчові технології».

Отримали заряд натхнення й ті, кого зацікавила спеціальність  «Менеджмент». Адже викладачі економічних дисциплін, використовуючи ділову гру, міні-тренінг та вікторину «Цікава економіка», підкреслили важливість розвитку комунікаційних здібностей у підростаючого покоління.

Залишається престижною спеціальність «Комп’ютерна  інженерія». Тож бажаючі  спробували свої сили у розробці веб – сайту та написанні програм.

Також було продемонстровано макети теплотехнічного обладнання, моделі роботи приладів автоматики й електротехнічних установок,   що підкреслили важливість та  актуальність  таких професій як: теплотехнік, електромеханік та електрик.

1-й корпус коледжу радо  вітав у себе майбутніх автомеханіків. Студенти та викладачі відділення допомогли учням зробити крок у майбутню професію: ознайомили з будовою, комп’ютерною діагностикою та експлуатацією автомобіля.

День пройшов змістовно. Кожен з присутніх мав змогу отримати вичерпну інформацію та повне уявлення про коледж.

Сподіваємось, що наші зусилля були недаремними і кожен, хто завітав на День відкритих дверей, зробить свій вибір і стане нашим першокурсником!