Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Сила українського народу в гідності  і свободі!

Дата: 22.11.2016

21 листопада Україна святкує День Гідності і Свободи. Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року -  лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

Болючі події Революції Гідності не залишають осторонь жодного учасника навчального процесу у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій. З нагоди свята, викладачі циклової комісії суспільних дисциплін провели засідання круглого столу на тему «День Гідності і Свободи – крок у Європу».

Зустріч розпочали з патріотичного виконання Державного Гімну України. Студенти 2 курсу за допомогою архівних відеоматеріалів відновили  у пам’яті присутніх хронологію основних подій періоду від 21 листопада 2013року до 22 лютого 2014р. Це підштовхнуло до розмірковувань та дискусій, щодо феномену українського Майдану, як історичного та політичного явища.

Учасники круглого столу висловлювали свою точку зору, щодо участі студентської молоді в подіях Революції Гідності; обговорювали  роль силових структур, культуру Євромайдану, та відзначили зміни, що відбулися після нього.

Голова циклової комісії суспільних дисциплін  Людмила Романець, підбиваючи підсумки засідання, наголосила, що Революція Гідності  лише розпочала етап перетворень, на черзі – глибокі і конструктивні зміни та реформи, що наблизять Україну до європейського співтовариства.