Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

День студента у коледжі!

Дата: 17.11.2016

В родинному коледжанському колі, студентське братство  Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій відсвяткувало Міжнародний день студента – свято, що зближує та об’єднує молодь, символізує юність, красу, романтику.

День пройшов творчо та різнобарвно. На перервах прозвучало вітання від студентської ради коледжу, лунала весела музика. Студенти перебували в святковому настрої та доброму гуморі.

Атмосфера молодіжної активності, творчості та креативу панувала і у  актовій залі коледжу, де студентство  щиро привітав директор коледжу Володимир Антонович  Керницький. Побажав молоді самореалізації, активної життєвої позиції, успіхів у всіх починаннях.

До участі у церемонії нагороджень «Студентські зірки коледжу» долучились заступник директора з виховної роботи Наталія  Любчак та голова студентської профспілки  Вікторія Тертус. Кращих студентів  було нагороджено Грамотами та Подяками директора коледжу, серед яких: відмінники навчання; активісти громадського життя та художньої самодіяльності коледжу; студентів, які досягли високих спортивних результатів.

В концертній програмі «Зі святом, студенте!» прозвучали різноманітні за стилем та настроєм вокальні  та хореографічні композиції у виконанні учасників художньої самодіяльності коледжу.

Справжньою родзинкою свята спудеїв  стала гумористична мініатюра  «Якби викладачі  студентами стали» у виконанні викладачів навчального закладу.

Переповнена студентами актова зала тепло вітала учасників розважальної програми.

Лунали оплески, панував чудовий настрій, святкове піднесення – все це створювало неповторну атмосферу незабутніх студентських років.