Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Єднаймося, бо ми українці!

Дата: 10.11.2016

У  рамках  урочистостей,  присвячених  Дню  українською  писемності та мови студенти, викладачі, адміністрація  Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій взяли участь у написанні диктанту національної єдності.

Із цікавістю і хвилюванням слухали учасники розповідь про традиційність проведення заходу на всій території України як у навчальних закладах, так і в інших організаціях. Текст  диктанту «Україна на зламі тисячоліть», на думку усіх присутніх, є цікавим з точки зору інформаційності, орфографічної  та  пунктуаційної насиченості.

Загалом в аудиторії панувала урочиста, святкова  атмосфера, піднесений настрій, адже любити і знати рідну мову – не лише обов`язок кожного українця, а велика духовна потреба, гордість за народ з непростою, але величною історією.

Шанувальники  українського слова зібрались у фойє ІІ корпусу, де було проведено літературно – музичну композицію  «О мово рідна! Золота колиско…».

Заступник директора з виховної роботи Наталія Любчак нагородила переможців філологічного брейн - рингу «Вивчаймо рідне слово, українці!»: Григоренко Анну, Грищів Марію та Ранду Євгена. Вони показали чудові знання з історії української писемності та мови, за що їм вручено сертифікат на отримання  гранту  у сумі  11, 10, 9 балів з української мови.

Дякуємо всім за участь  у заходах!