Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

У коледжі відзначили День автомобіліста!

Дата: 31.10.2016

В останню неділю жовтня в Україні святкують «День автомобіліста і дорожника». Для студентів спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» це свято є професійним, тому до нього  майбутні автомобілісти старанно готуються кожного року.

Не став винятком і 2016 рік. Студенти усіх груп автомеханічного відділення Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій  взяли участь у заходах, що проходили в рамках тижня автомеханічного відділення.

Розпочато тиждень пізнавальною радіогазетою «Цікаві факти з історії безпеки дорожнього руху».

Завідувачем відділення Вадимом Скакуном організовано зустріч з лейтенантом патрульної поліції  Вотяковою Оленою. Тема заходу –  «Безпека руху – твоя особиста безпека». Студенти жваво вступили в діалог з представником поліції, обговорювали питання різного характеру: відповідальність за порушення правил дорожнього руху, запобігання обігу наркотичних та алкогольних речовин,  коректне поводження в громадських місцях.

За традицією, пройшов  конкурс «Кращий за професією», який проводили у формі брейн-рингу. Викладачі відділення  оцінили знання майбутніх фахівців з тем: «Правила і безпека дорожнього руху» та «Будова, технічна експлуатація і комп’ютерна діагностика». Перші місця посіли групи  4-АМ-1 та 3-АМ-1.

Між студентами I-II курсів проводилися змагання з футболу. Серед 8-ми команд, першість здобула група 2-АМП, яка у фіналі зіграла зі збірною командою викладачів відділення, серед яких були: Андрущенко О. В., Фіяло М. О., Терешко А. В., Скакун В. П., Нахімчук О. М.

Плідний тиждень закінчився звітним концертом, у якому взяли участь першокурсники автомеханічного відділення. Студенти старанно підійшли до підготовки номерів: розважали гостей гуморесками, піснями та танцями, а також демонстрували навички з боксу і самбо.

Найактивніших учасників тижня автомеханічного відділення відзначено грамотами, медалями та сувенірними подарунками.