Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Благодійна акція  на  підтримку пораненого бійця

Дата: 17.10.2016

У Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшов  благодійний ярмарок-продаж  власноруч приготовлених смаколиків на підтримку учасника АТО – Анатолія Шейгеця  з села  Плебанівка, Шаргородського району. Анатолій у квітні цього року в районі Мар’їнки отримав осколкове поранення внаслідок чого повністю втратив зір і кисть руки.

Акція, що пройшла  під гаслом «Дари осені - для воїна»,  ініційована студентською радою та студентською профспілкою за підтримки адміністрації коледжу.  

Жовтневою   яскравістю, великою кількістю позитива, добра й  світла  наповнений ярмарок…

У фойє відчувався тонкий аромат осінніх квітів. Обов’язковим атрибутом свята стали українські символи та обереги. Око чарували вишивки та сувеніри.

Столи вгиналися від різноманіття виробів та частувань: пироги, тістечка, торти… А який ярмарок без українських страв?  Вареники, канапки з салом і, звичайно, український борщ (напередодні студенти спеціальності «Виробництво харчової продукції» провели соціологічне опитування серед викладачів та студентів,  щоб дізнатись найоригінальніші  рецепти українського борщу).

Смачним доповненням та окрасою столу були фруктово-овочеві композиції: корзини з горіхами, часником, калиною, гарбузами.

Усі ці українські смаколики були щедро приправлені частівками, скоромовками та віршованими запрошеннями. Патріотичний дух свята підтримувався веселими українськими піснями і танцями.

Купували все. Ціни ставили доступні, аби  якомога більше зібрати коштів. Не відставали в активному розпродажі й викладачі. Почин зробив директор коледжу  Володимир Керницький.

Серед тих, хто купував благодійну випічку, був і голова Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” Анатолій Слівінський, який подякував студентам за підтримку воїнів, за небайдужість та патріотизм.

Довгоочікувана зустріч відбулась напередодні Дня захисника Вітчизни. Студенти зустрілись з Анатолієм Шейгецем і зі словами вдячності вручили букет квітів та зібрані кошти у сумі – 6800 гривень.

Мир – як здоров’я та повітря: поки їх удосталь, про них не замислюєшся. Своєю атмосферою згуртованості заради доброї справи акція надихнула молодих людей задуматись над тим, якою може бути роль і власний внесок кожного у добробут нашої Вітчизни, підтримки тих, хто його виборює ціною власного життя.