Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Твори добро з посмішкою!

Дата: 17.10.2016

1963-го року американский художник Гарві Белл упершее намалював усміхнене обличчя у жовтомуколі – смайлик. І саме з тих пір уся планета  відзначає День Посмішки.

У цьому році до всесвітнього святкування вирішила долучитися і Вінниця. Адже позиціонує себе як місто доброзичливих людей - «Смайл-сіті».

Вулицею Соборною пройшла святкова хода - «SMILE- парад», до якої залюбки долучилися і студенти Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій.

Вир несамовитих радісних вигуків і  ритмічних рухів під  веселі музичні композиції, нових знайомств і  спілкування – захопив наших юнаків та дівчат під час параду. Своїми кумедними образами тигрика, ведмедика, корівки з розфарбованим обличчям, молодь звеселяла душу і дарувала посмішку кожному,  хто проходив повз.

На майдані Незалежності учасників  першого SMILE FEST’у розважали ляльки-велетні, актори на ходулях, місцеві танцювальні студії та представники вінницького велоруху.

Багато приємних емоцій відобразили студенти на світлинах, фотографуючись у несподіваних для себе амплуа. Була й можливість зробити селфі з міським головою Сергієм Моргуновим.

Організатори заходу подбали і про соціальну складову фестивалю. Не залишились поза увагою і бійці АТО та діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Позитивний настрій учасників дає надію, що такий захід стане гарною традицією для нашого міста, оскільки це яскрава подія, що дарує приємні емоції, щиру посмішку, захоплення та відпочинок від буденних справ.