Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Жовтневі барви професійного свята – Дня працівника освіти!

Дата: 01.10.2016

У найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівника освіти.

День, коли ми з особливим  теплом згадуємо людей, які для нас є мудрими наставниками та надійними порадниками, розділяють з нами радощі й труднощі, сіють в наші серця розумне, добре, вічне…

Напередодні свята,  актова зала Вінницького  коледжу  Національного університету харчових технологій  зібрала поважних гостей –  викладачів,  ветеранів педагогічної праці коледжу, педагогічних працівників та всіх, хто хотів розділити святкові хвилини.

Директор коледжу Володимир Антонович Керницький подякував колегам за щоденну працю, мудрість та терпіння, за непохитну віру в кожного студента.

Кращих за професією було відзначено грамотами та подяками директора  коледжу.

Справжнім подарунком, стала концертна програма учасників художньої самодіяльності, які  порадували всіх присутніх феєричними номерами.

Позитивні емоції, гучні оплески, щирі посмішки заполонили душі усіх присутніх.

А лейтмотивом усього заходу було підтвердження в тому, що такий потужний і високопрофесійний колектив, котрий об’єднує творчих, ініціативних, передових, добрих,  мудрих педагогів, повинен жити і процвітати ще многії-многії літа!

Зі святом, шановні викладачі!