Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Відчуй себе в безпеці!

Дата: 30.09.2016

У Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшла інформаційно-просвітницька бесіда з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування –  «Коло друзів. Ти не один».

Організатор зустрічі – практичний психолог Діана Стахова, запросила приєднатися до бесіди головного спеціаліста відділу соціальної роботи Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Наталю Тарковську.

У колі обговорювалися соціальні та правові питання щодо подальшої адаптації мало захищеної категорії молоді в суспільстві.

Студенти ознайомилися з законодавчою базою, що гарантує їхні права, а також навчилися формулі планування помісячного бюджету.

На завершення, разом із працівником центру Сергієм Козаченко, молодь взяла участь в акції «Розуміємо права людини» приуроченій до Міжнародного дня Права знати.

Будемо сподіватись, що Коло друзів виховало у студентів почуття взаємодопомоги та вселило в їх серця відчуття безпечності в суспільстві.