Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Студентські ініціативи

Дата: 23.09.2016

У списку переможців першого в Україні конкурсу ІТ-проектів електронної демократії, спрямованого на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для покращення взаємодії влади і громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні, є студент нашого коледжу МАКСИМ УРСАН.

Максим навчається на випускному курсі за спеціальністю «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» і є членом команди, яка зайняла друге місце серед шістнадцяти раніше відібраних команд, що демонстрували свої проекти. DemoDay Національного конкурсу ІТ-проектів електронної демократії EGAP Challenge відбувся 16 вересня у Клубі Кабінету Міністрів.

Метою EGAP Challenge є запровадження нових інструментів електронної демократії, що допоможуть громадянам отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі – досягти нового рівня прозорості та ефективності. Проект  команди Eco Citizens, у складі якої і вінничани – студенти Вінницького національного технічного університету Олег Сидорук, Андрій Шевчук, та Андрій Лавров – це інформаційна система екологічного моніторингу, що використовує велику кількість пристроїв на базі платформи Arduino.

Студенти розробили прототип пристрою, який здійснює моніторинг рівня СО та СО2, рівня зашумленості та освітленості, температури та відносної вологості повітря, вміст диму та пилу та забезпечує оперативність реагування на екологічні інциденти.

Команда отримала грошову винагороду для подальшої розробки та впровадження інноваційних технічних рішень, тому наразі триває робота над вдосконаленням та покращенням функціональних можливостей пристрою.

Студенти і педагоги нашого коледжу щиро радіють успіхам переможців та бажають їм і надалі розвивати свій талант, соціальну активність та ініціативи і, звичайно, досягти перемоги у наступних циклах програми EGAP.