Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Посвята в першокурсники

Дата: 01.09.2016

В осінньому буянні квітів, серед жовто-блакитних стрічок та кульок пройшла посвята першокурсників у студенти Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій. Цього року здобувати освіту в нашому навчальному закладі  отримали можливість 343 першокурсники.

Урочиста лінійка з нагоди Дня знань та 25-ої річниці Незалежності України розпочалася виконанням українського гімну. Було помітно схвильовані, проте сяючі та щасливі очі, вчорашніх абітурієнтів, які сьогодні вступили  до студентського товариства коледжу.

З теплим, настановчим словом привітав усіх присутніх директор коледжу Володимир Керницький.

Щирі вітання майбутнім молодим фахівцям висловив головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Анатолій Калетник, який відзначив успіхи в роботі директора та всього педагогічного колективу ВК НУХТ на теренах міста та області.

Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної  державної адміністрації, Ради директорів коледжів і технікумів Вінницької області та Дирекції коледжу нагороджено  призерів Всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів фахової майстерності та викладачів, що їх підготували.

Учасники свята поклали квіти до обеліску Слави загиблих випускників коледжу, а також вшанували пам’ять воїнів, що загинули на території АТО.

Не обійшлось на святі без  феєричного дійства: українських пісень і танців, якими вітали присутніх учасники художньої самодіяльності коледжу.

Першокурсники гідно прийняли естафету відповідального ставлення до навчання і студентського дозвілля від членів студентського самоврядування.

Зустріч студентів першого року навчання та їх батьків з адміністрацією продовжилася в актовій залі коледжу, де пройшла виховна година на тему «Від  проголошення незалежності до нової України».

Перший дзвінок покликав усіх студентів до навчальних аудиторій, а на перерві чувся веселий гомін –  студенти обмінювалися враженнями від літнього відпочинку та ділилися планами на новий навчальний рік.