Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Випуск – 2016 !

Дата: 02.07.2016

Випуск – це завжди хвилююче та радісне свято, це – підведення підсумків та визначення подальшого шляху у житті.

30 червня 2016 року – урочистий та хвилюючий день для випускників Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій.

Успішно закінчили програмний курс, захистили дипломні проекти, опанували омріяний фах та отримали дипломи молодших спеціалістів 291 студент п’яти спеціальностей. Серед них дипломи з відзнакою отримали 26 випускників.

Студенти, що відзначились високою успішністю в навчанні, активною громадською позицією та  гідно презентували навчальний заклад на спортивній арені – були нагороджені грамотами.

Свято прощання з рідною Альма-матер та початку нового життєвого етапу було наповнене одночасно і сумом, і радістю, новими очікуваннями, спогадами та побажаннями.

З проникливим вітальним словом виступив директор коледжу Володимир Керницький.

Особливо зворушливим свято було й для керівників груп. З вітальним словом виступила  керівник випускної групи 4 -АМ-2 –  Лариса Мусієнко.

Привітати своїх юних випускників до зали Вінницького обласного театру ім. М. К. Садовського прийшли батьки, рідні та друзі. Вони дарували щирі посмішки, нескінченні аплодисменти та квіти, а в очах бриніли сльози радості та гордості.

Студенти в минулому, а тепер уже спеціалісти, висловили слова вдячності всьому  педагогічному колективу  за їх сумлінну працю, мудрість і турботу вкладену в кожного випускника.

Дорогі друзі!

У коледжі Ви отримали якісні знання, навчилися відстоювати свої переконання та любити свою країну. Маємо надію, що це допоможе Вам досягати великих успіхів у житті. Бажаємо впевненості у власних силах, невичерпної енергії та здійснення мрій!