Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Вітаємо новообраного голову Студради!

Дата: 15.06.2016

Вибори  голови Студентської ради – одна з найцікавіших подій під час навчання в коледжі. Тут усе, як під час справжніх виборів: агітація, дебати, скриньки для голосування.

09  червня 2016 року у  Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій  пройшли вибори голови Студентської ради.    

Голосування тривало з 8.30 до 16.00 год. Щоб віддати голос за кандидата, достатньо було прийти до виборчої  дільниці, яка розміщена на першому поверсі ІІ навчального корпусу, показати студентський квиток та отримати бюлетень. Варто зазначити, що викладачі не втручалися у хід виборів, обрання голови студради – винятково студентська ініціатива.

Кандидатами  на посаду голови студради коледжу були: Свізінський Владислав студент ІІ курсу автомеханічного відділення,  Шлінчук Анжеліка студентка ІІ курсу та Давидюк Ольга студентка  І курсу  відділення технології та організації виробництва.

Кінцевий вибір студенти могли зробити ознайомившись з передвиборчими програмами. Найбільше виборців цікавило те, як новий керманич студентства працюватиме над поліпшенням студентського життя, якими будуть перші дії кандидата на цій посаді у разі його обрання.

За результатами підрахунку голосів, новим головою  Студентської ради нашого коледжу став  студент ІІ курсу автомеханічного відділення  Владислав Свізінський.

Нагадаємо, що заздалегідь було проведено звітно-виборчу конференцію студентського самоврядування. На якій були присутні студенти-делегати від відділень, усього 285 осіб. Основними завданнями конференції було: підбити  підсумки  діяльності  студентського  самоврядування, яке працювало з 2015 по 2016 н. рр.,  обрати нову студраду, призначити дату виборів голови Студентської ради, визначити кількісний та особовий склад Дільничної виборчої комісії.

На конференцію завітала заступник директора з виховної роботи Наталія Любчак, яка подякувала  молоді за активну роботу і наголосила, що студентське самоврядування є важливим елементом вдосконалення навчально-виховної роботи.

Вітаємо Свізінського Владислава з перемогою!

Бажаємо творчої наснаги та плідної роботи у системі студентського самоврядування.