Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

День відкритих дверей у ВК НУХТ

Дата: 02.06.2016

Вінницький коледж Національного університету харчових технологій гостинно приймав у своїх стінах випускників 9 - х та 11- х класів.

У День відкритих дверей до коледжу завітало близько 300 учнів загальноосвітніх шкіл м. Вінниці та області.

З вітальним словом виступив директор коледжу – Володимир Антонович Керницький. Гості отримали ґрунтовну інформацію щодо умов вступу, роботи підготовчих курсів, організації навчального процесу.

Студентський актив відділень  творчо представив інформаційно - показову презентацію майбутньої спеціальності. Випускники шкіл отримали заряд натхнення та гарного настрою від талановитих та креативних студентів коледжу.

Кожен бажаючий зміг долучитися до захоплюючого  майстер-класу «Їдеї з серветок», що проводили студенти-умільці спеціальності «Виробництво харчової продукції».

Майбутні вступники ознайомилися з навчально-виробничою базою закладу, дізнались про переваги навчання у Вінницькому коледжі НУХТ та почули відповіді на питання, що їх цікавили.

Маємо надію, що змістовно проведений день у нашому навчальному закладі допоміг випускникам шкіл зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

Ми чекаємо на Вас – впевнені та амбітні майбутні студенти!