Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Чари хімічної науки

Дата: 02.06.2016

Цікаво і змістовно пройшов День хімії у Вінницькому коледжі НУХТ.

Викладачі комісії природничих і технологічних дисциплін Ірина Корабейнікова та Альона  Очеретна влаштували для студентів 1 і 2 курсів відділення технології та організації виробництва  вікторину «Хімічний калейдоскоп». Це була справжня інтелектуально - розвиваюча гра зі змагальним духом.

Учасники об’єдналися в команди – «Дослідники» та «Аналітики».  Капітани команд креативно, віршованими рядками, презентували свою команду.

Для того, аби зменшити хвилювання команд та розважити вболівальників,  Аліна  Габрук, учасниця ансамблю «Мрія», заспівала  пісню  «Червона рута», зміст якої перефразований на тему хімії.

Команди змагались у конкурсах: «Малюнки», «Хімічний ілюзіон», «Чорна скринька», «Музей», «Перекладачі». Між тим для учасників та  гостей прозвучала корисна інформаційна хвилинка, продемонстрована сценка «Хімія в медицині».

Студенти, що прийшли підтримати гравців, змогли проявити себе у конкурсі вболівальників. За кожну правильну відповідь на запитання, вони отримували бал, який потім могли подарувати одній з команд, чим збільшували їх шанси на перемогу.

Члени журі, викладачі Олена Балашова та Леся Кротова оголосили переможців конкурсу. Команда «Дослідники»  - 86 балів; команда  «Аналітики» -   77 балів. Всі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки.