Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Безпека руху – твоя особиста безпека

Дата: 30.05.2016

У Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшли Дні безпеки дорожнього руху.

Викладачі автомеханічного відділення підготували для студентів ряд пізнавальних заходів, де було презентовано життєво необхідну інформацію, присвячену безпеці на дорозі.

На перерві у  коледжі звучала радіогазета «Цікаві факти з безпеки руху», яку підготував викладач автомеханічних дисциплін Борис Ємельянов.

Упродовж тижня студенти 1 і 2 курсів дізнавалися про загальні положення Правил дорожнього руху: безпеку дорожнього руху під час канікул, обов’язки і права пасажирів та пішоходів,  вимоги до велосипедистів тощо.

Між збірними командами відділень пройшов брейн-ринг -  «Я знаю правила дорожнього руху». Перемогу здобули студенти теплоенергетичного відділення. Почесне друге місце виборола  команда відділення автоматизації та КТ, а третє місце посіли учасники з відділення технології та організації виробництва.

У гуртожитку відбулася  просвітницька зустріч студентів з представником Управління патрульної поліції в  м. Вінниці, організована завідувачем автомеханічного відділення Вадимом Скакуном. Всі присутні отримали відповідь на свої запитання щодо обов’язків та безпеки пішоходів.

Виховні заходи, що проходили в рамках тижня були спрямовані на попередження травматизму на дорозі, адже розуміння головних засад безпечної поведінки та культури на дорозі – головні складові комфортної участі в дорожньому русі.