Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Європа починається з нас

Дата: 20.05.2016

Творча молодь  Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій традиційно взяла участь у Всеукраїнському фестивалі «Вінницька студентська весна 2016».

В рамках заходу відбувся урочистий парад команд-учасників, що вирушили від Європейської площі до Майдану Незалежності для участі в офіційному відкритті Дня Європи у Вінниці.

Висловити власну позицію щодо наближення України до європейської спільноти змогла студентка групи 3 – ТЖ Васільєва Ганна, взявши участь у соціальному проекті «Європа починається з мене», а також студенти коледжу у флеш - мобі «Європа в серці».

Під час виставки «Європейська освіта в Україні» гості свята переглянули відеоролик з інформацією  щодо діяльності навчального закладу, наявних спеціальностей і отримали запрошення на День відкритих дверей. Студенти спеціальності «Виробництво харчової продукції» провели майстер-клас з карвінгу. Красивим доповнення презентації коледжу стала виставка – продаж різноманітних сортів мила,  виготовлених студентами наукового об’єднання «Академія миловаріння».

Найочікуванішою подією став гала - концерт, на якому ВК НУХТ достойно представляли учасники вокального народного гурту «Мрія» та ансамблю народного танцю «Юність».

Фестиваль зібрав креативну, інтелектуальну та спортивну молодь у єдиному творчому пориві для консолідації студентського руху та популяризував місто Вінницю як європейське місто, що всіляко підтримує розвиток молодого покоління.

Для самих студентів ця гарна весняна традиція стала чудовою можливістю весело та з користю провести час, знайти нових друзів, проявити свої таланти, обмінятися ідеями та інтересами.