Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Мужність і відвага крізь покоління

Дата: 13.05.2016

У Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшли  заходи до Дня пам’яті і примирення та   Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час великої перерви у коледжі прозвучала радіогазета. Викладачами суспільних дисциплін Юлією Клюкою та Людмилою Романець  проведено тематичний виховний захід «Зроби мак пам’яті» у читальній залі бібліотеки коледжу.

Про нелегку долю і роль жінки у воєнні роки розповіла присутнім викладач Юлія Клюка. Було проведено паралель  між героїнями Другої світової війни та сучасними жінками України, що завжди готові до подвигу, як  Надія Савченко.

Символом пам’яті жертв війни в Україні з 2014 року став червоний мак, зображення якого трактують, як кривавий слід від кулі.

Студенти 1 і 2 курсів разом з методистом  Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді – Людмилою Заєць, власноруч виготовляли для себе «мак пам’яті» із шовкових стрічок під час майстер- класу. Як дівчата так і юнаки старанно підійшли до виконання творчого завдання та вклали у витвір частинку власної душі.

Разом з Тетяною Осіпенко – викладачем суспільних дисциплін, студенти відділення автоматизації та комп’ютерної техніки відвідали Вінницький обласний краєзнавчий музей, де  заступник відділу військової історії Павло Мельник провів екскурсію: «Вінниччина в роки II світової війни: нові погляди та реалії». Молоді було цікаво дізнатися невідомі їм раніше факти з життя Вінницького краю у воєнні роки.

Вклоняємося героям, усім тим людям, які принесли перемогу, які захищали нашу Батьківщину, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок за межами нашої країни і, безумовно, тим хлопцям, які захищають і захищали рубежі нашої країни в зоні АТО.