Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Охорона праці очима студентів

Дата: 29.04.2016

До Всесвітнього дня охорони праці у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшли  пізнавальні заходи під гаслом: «Стрес на робочому місці – колективний виклик».

Щоб привернути увагу молоді та викладачів щодо питань з охорони праці, у коледжі прозвучала інформативна радіогазета.

У фойє проведено виставку-презентацію  засобів індивідуального захисту, які призначені для зменшення впливу на працівників шкідливих і небезпечних виробничих чинників, підготовлену викладачем з охорони праці Ларисою Мусієнко.

Важливим доповненням змістовного дня було проведення круглого столу на тему: «Безпека праці в моїй майбутній професії», ініційований викладачами Аллою Дехтюк, Ларисою Мусієнко та Аллою Кулібабою. Студенти спеціальностей «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» та  «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» обговорювали своє бачення безпеки праці на майбутніх робочих місцях. Доповідачі: Максим Корніюк – гр. 4-Е-1 та Олександр Євграфов –  гр. 4-АМ-2 висвітлили питання небезпечних та шкідливих виробничих чинників, які можуть впливати на працівника під час виконання службових обов’язків.

День пройшов з користю не лише для студентів, які отримали нові знання, а й для всіх працівників коледжу, адже запорукою збереження їх здоров’я та найціннішого людського життя є розвиток культури охорони праці у суспільстві.