Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

До природи з розумом та серцем

Дата: 29.04.2016

У Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшов місячник екологічного виховання та довкілля.

З метою поширення екологічного виховання, викладачами екології та біології Оксаною та Людмилою Борачук   проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів.

Творчо та  з креативом підійшли студенти до участі у виставці «Мистецтво і сміття».

Висвітлили  своє бачення з актуальних питань екологічного середовища і його покращення в межах своїх спеціальностей студенти могли презентуючи стінгазети «ЕКО в моїй професії».

Змістовним доповненням для допомоги у роботі керівників академічних груп став інформаційний буклет «Оберіг довкілля» (чому і для чого необхідно сортувати сміття), розроблений викладачем екології.

Ставлення до тварин свідчить про моральне здоров'я нації. Вражаючою подією для студентів - першокурсників стала зустріч-конференція з головою наглядової ради Вінницького обласного благодійного фонду  по захисту тварин "Планета" Аллою Шевченко та головним лікарем ветеринарного центру "На Нансена" Олегом  Єрмішевим, що проводилася на базі Вінницької міської бібліотеки №1.

Важливу роль у формуванні екологічної свідомості відіграє залучення студентів до природоохоронної та благодійної діяльності. Саме тому, спільнота коледжу взяла участь в акції «Я сортую сміття – оберігаю довкілля!» Спільними зусиллями студентів та викладачів, що долучилися до збору макулатури та пластику, було зібрано 1900 грн. Кошти, а також їжа, гігієнічні засоби та медикаменти будуть передані до Вінницького притулку для тварин «Планета».

Усіх активних учасників заходів було відзначено подарунками від студентської профспілки, а це: квитки до монотеатру «Міф», два студенти отримали талони на безкоштовне харчування у студентській їдальні та солодкі подарунки.

Екологічне виховання у нашому коледжі спрямовує молодь на  дотримання правил раціонального природокористування, піклування про поліпшення стану довкілля та бо­ротьбу  проти його забруднення й руйнування.